» » Університетська рада студентів ЗУНУ зібрала понад 20 тисяч гривень для українських військових!

Дата: 7-05-2024, 10:12 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Напередодні величного свята Воскресіння Господнього Університетська рада студентів ЗУНУ організувала акцію «Донеси світло Христового Воскресіння в окоп кожного військового».

Спільними зусиллями вдалося зібрати 20 300 гривень. Кошти були передані директору благодійного фонду Карітас у Миколаєві – Тарасу Павлюсу для закупівлі пасхальних виробів та м’ясної  продукції, які він особисто відвезе українським військовим.

Голова Університетської ради студентів Михайло Прокопів дякує усім, хто долучився до доброї справи: «Ми повинні пам’ятати про тих, хто захищає нас! Вірю, що нам вдасться подарувати світло Христового Воскресіння нашим незламним Героям!»

Разом до Перемоги!