» » V Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах сучасних викликів»

Дата: 2-05-2024, 14:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо до участі у V Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні проблеми менеджменту та публічного управління в умовах сучасних викликів», яка відбудеться 16 травня 2024 року за ініціативи кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету.

Напрями роботи конференції:

1. Стратегічні імперативи сучасного менеджменту.
  2. Механізми та технології публічного управління в контексті реагування на сучасні виклики.
  3. Соціально-економічні аспекти управління людськими ресурсами в умовах цифрової економіки.
  4. Технології менеджменту у функціональній діяльності закладів

охорони здоров'я в умовах безпекових викликів та загроз.

Форма участі – змішана.

Умови участі в конференції: учаснику конференції до 10 травня 2024р. необхідно  заповнити заявку на участь, подати тези доповіді, оформлені згідно вимог, надати копію платіжного документу (при безготівковій оплаті).

Для подачі матеріалів (заявки та самих тез доповіді) використовується гугл форма: https://forms.gle/eVKz2jK5UJ9QtomC6

За результатами конференції планується публікація збірника тез доповідей з присвоєнням йому ISBN.

Учасники конференції отримають сертифікат.