» » Біобібліографічний покажчик «Бруханський Руслан Феоктистович»

Біобібліографічний покажчик «Бруханський Руслан Феоктистович»

Дата: 1-05-2024, 16:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Вийшов з друку біобібліографічний покажчик «Бруханський Руслан Феоктистович», упорядкований працівниками інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ.

У біобібліографічному покажчику відображено науковий доробок доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри бізнес-аналітики та інноваційного інжинірингу Західноукраїнського національного університету, заслуженого працівника освіти України, заслуженого працівника профспілки працівників освіти і науки України, почесного професора Західноукраїнського національного університету, академіка академії економічних наук України, радника податкової служби першого рангу – Руслана Бруханського.

Біобібліографічне видання адресоване науково-педагогічним працівникам, ученим, докторантам, викладачам закладів вищої освіти, студентам, усім тим, хто цікавиться новинками обліково-аналітичного забезпечення стратегічного менеджменту, цифровізації облікових процесів, бізнес-аналітики та управління інноваційними системами.

Переглянути покажчик можна у бібліотеці ім. Л. Каніщенка ЗУНУ, а з електронним варіантом видання ознайомитися за посиланням: http://dspace.wunu.edu.ua/handle/316497/50209