До уваги аспірантів!

Дата: 1-05-2024, 14:08 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Програма університетів Балтійського регіону (BUP) анонсує проєкт CAPABLE, у межах якого українські аспіранти мають можливість долучитися до онлайн та офлайн навчання.

У вас буде змога взяти участь в онлайн-семінарах, завітати на конференцію, яка походитиме у м.Уппсала, Швеція, та долучитися до тренінгів з академічного розвитку.

Мета проєкту CAPABLE – надати знання, навички та мережеві можливості аспірантам, які закінчують аспірантуру в університетах-учасниках програми BUP і зосереджуються на темі сталого розвитку, актуальній для регіону Балтійського моря.

Учасники отримають наставництво та відгуки на свою дисертацію, обговорюватимуть академічне письмо, презентуватимуть академічні презентації, працюватимуть над критичним мисленням, розроблятимуть дослідницькі аргументи та багато іншого.

Дедлайн подачі заявок - 5 травня 2024 року.

Більше інформації та посилання на заявку: