» » Конкурс есе серед учнівської молоді «Політика та демократії очима молоді»

Конкурс есе серед учнівської молоді «Політика та демократії очима молоді»

Дата: 24-04-2024, 16:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колектив кафедри політології та філософії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина  Західноукраїнського національного університету провів конкурс есе серед учнівської молоді «Політика та демократії очима молоді».

Захід об’єднав небайдужих школярів, які висловили свої думки та погляди щодо подальшого політичного розвитку демократичних інститутів у країні. Учасники ділилися глибокими і важливими роздумами про шляхи майбутньої політичної взаємодії влади із громадянським суспільством.

За результатами роботи 1 місце посіла Софія Кернична (Бучацький ліцей Бучацької міської ради 11-А клас, науковий керівник – Любов Гишко),   2 місце – Максим Бірковий (Залужанський ліцей Збаразької міської ради Тернопільської області, 11 клас, керівник – Галина Цолтан), 3 місце – Анастасія Більчук (Тернопільський ліцей №21 – спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети, 11 клас, науковий керівник – Наталія Казаєва), 4 місце – Юліана Канчук (Комунальний заклад Острівський ліцей Великоберезовицької селищної ради Тернопільської області, 10 клас, науковий керівник – вчитель української мови та літератури Наталія Хромчак), 5 місце – Каріна Михасів (Комунальний заклад «Великобірківський ліцей імені Степана Балея», 11 клас, керівник – Галина Рудик).

Віримо, що українська молодь – майбутнє демократичної, вільної, сильної держави!