» » Зустріч із консулом Генерального консульства України в Нью-Йорку Наталією Мусієнко

Дата: 23-04-2024, 10:57 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах проєкту «Дипломатія та міжнародне співробітництво» 24 квітня 2024 року о 16:00 год відбудеться зустріч здобувачів освітньої програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» із консулом Генерального консульства України в Нью-Йорку Наталією Мусієнко.

Під час спілкування учасники ознайомляться із особливостями нормативно-правового регулювання консульської служби України та проаналізують взаємозв’язки між основними викликами й пріоритетними завданнями, які перед нею стоять, розглянуть механізм організації роботи консульських установ у сучасних умовах світового розвитку та обговорять актуальні консульські питання.

Усі охочі зможуть поставити запитання спікерці й отримати фахові відповіді.

Проєкт «Дипломатія та міжнародне співробітництво» реалізується у межах діяльності навчальної лабораторії «Міжнародна студія сталого розвитку» кафедри міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина та Острівця Прогресильності Західноукраїнського національного університету.