» » Відбувся Чемпіонат факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету з міні-футболу

Дата: 12-04-2024, 15:49 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

11 квітня відбувся традиційний Чемпіонат факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету з мініфутболу, який цьогоріч мав особливу мету. Благодійний захід проводився для збору коштів на підтримку Збройних Сил України.

У чемпіонаті взяли участь студентські команди факультету за курсами та команда викладачів. Жага до перемоги розпалила змагання серед курсів.

У матчі перемогу здобула команда І курсу, II місце – команда викладачів, третє місце – команда II курсу. Усі команди були нагороджені заслуженими грамотами, а переможці – окрім кубка отримали спеціальний приз – офіційний м’яч фінальної частини чемпіонату Європи 2024.

Під час благодійного чемпіонату було зібрано 18 983 грн, які будуть перераховані на потреби ЗСУ.

Величезна подяка всім студентам, викладачам та глядачам, які долучилися до цієї благородної справи. Ваш внесок - це не просто кошти, це - наша спільна віра у перемогу України!