» » Літературний проєкт “Вірші війни”

Літературний проєкт “Вірші війни”

Дата: 10-04-2024, 09:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У затишній виставковій залі ЗУНУ відбувся літературний проєкт “Вірші війни” за участю учасників літературної студії “Поетичний простір”, який організував колектив відділу творчої самореалізації та виховання Західноукраїнського національного університету.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували світлу пам’ять Героїв України.

Поезію сучасних поетів і поетес Ліни Костенко, Надії Циби, Олени Горголь Ігнатьєвої, Бориса Гуменюка, Андрія Кириченка, Гліба Бабіча, Максима Кривцова, Павла Вишебаби, Олега Бородая, Дмитра Лазуткіна, Оксани Максимишин-Корабель, Сергія Лазо, Світлани Бояркевич та інших про війну читали талановиті студенти “Поетичного простору”. Професійно декламували поезію: Богдан Будьонков, Владислава Гуцул, Анжеліка Стельмах, Ірина Скрибка, Ольга Шмігель, Лілія Сорока, Іванна Мелько, Анастасія Кара, Мар’яна Кирик, Вікторія Скасків. Свою авторську поезію про події сьогодення продекламували: Аліна Радзібаба, Віктор Іванюк, Олександр Дударчук, Вікторія Квасна.

Воєнна лірика доречно поєдналась із пісенними композиціями у виконанні Ірини Шегеди, Ілони Дядьо, Анастасії Галещук, Ірини Кружілки.

Літературну композицію “Ми – свої, ми – українські” усім присутнім подарували учасники народного театру пісні “Для тебе”: Дмитро Худик, Антон Слотюк, Ілона Дядьо, Віталіна Гуцуляк, Володимир Дячук, Христина Машталір, Дмитро Слотюк.

Модератор проєкту – Юрій Дзюла.

Дякуємо студентам за патріотизм і віру у Перемогу!