» » Семестрове навчання в Університеті прикладних наук Шибеника!

Семестрове навчання в Університеті прикладних наук Шибеника!

Дата: 26-03-2024, 09:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Університет прикладних наук Шибеника (м. Шибеник, Хорватія) запрошує студентів 2 та 3 курсів Західноукраїнського національного університету, які навчаються за спеціальностями «Бізнес-адміністрування», «Бізнес комунікація та переклад», «Право», «Інформаційно-комунікаційні технології», взяти участь у конкурсному відборі на семестрове навчання (6 місяців) у першому семестрі 2024/2025 н. р.

Конкурс організовується у межах реалізації проєкту академічної мобільності ERASMUS+ КА171.

Усім охочим необхідно подати пакет документів у відділ міжнародних зв'язків (1 корпус ЗУНУ, кабінет 1222) до 14:00 год 5 квітня  2024 року.

Необхідні документи:

• мотиваційний лист (англійською мовою);
  • довідка успішності;
  • копія першої сторінки закордонного паспорта;
  • сертифікат на знання іноземних мов (за наявності).

Для навчання англійською мовою – мовний сертифікат не вимагається, проте претендент повинен володіти англійською мовою на рівні  В1.

Детальніше про Університет прикладних наук Шибеника за посиланням: https://www.vus.hr/en