» » Стипендіальна програма Natolin Fellowship Program 2024-2025 для молодих науковців України!

Дата: 25-03-2024, 14:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Розпочато прийом заявок на участь у  престижній стипендіальній програмі Natolin Fellowship Program 2024-2025 для молодих науковців з України.

Natolin Fellowship Program  - це унікальна  можливість пройти 8-місячну програму професійного розвитку без отримання наукового ступеня в одному із коледжів Європи (Натолін, Польща).

Програма має на меті удосконалити знання учасників з європейської інтеграції, політики ЄС, а також сприяти розвитку професійних навичок тощо.

Програма включає змістовні модулі знань та навичок у галузі європейських студій (лекції, семінари, інтерактивні заняття); стажування, практику у визначних європейських інституціях та організаціях; наставництво від визнаних експертів та викладачів.

Галузі спеціалізації: економіка, міжнародні відносини, політологія, право, історія, журналістика тощо.

Кваліфікаційні вимоги:

- вік до 35 років;

- громадянство України, Молдови чи Грузії;

- заявник має бути зарахованим до програми PhD або бути випускником програми PhD в Україні упродовж 12 місяців від дня закінчення;

- відповідний університетський ступінь (магістр, доктор), здобутий в Україні, Молдові, Грузії;

- володіння англійською мовою (рівень B1 і вище);

- академічний досвід у релевантних галузях.

Кінцевий термін подачі заявок - 15 липня 2024 року.

Детальніша інформація та форма заявки на участь у  програмі Natolin  за посиланням: https://www.coleurope.eu/natolinfellowships

Долучайтеся до плеяди фахівців, які роблять внесок у європейський поступ своїх країн!