» » Зустріч із організаційним психологом та коучем, фахівцем з навчання та розвитку персоналу – Тетяною Сендецькою

Дата: 25-03-2024, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Гостьові лекції - добра традиція кафедри кримінального права та процесу юридичного факультету Західноукраїнського національного університету, адже спілкування із практиками з різних сфер найкраще доповнює ті знання, які студенти отримують під час занять.

Студенти 1 курсу – майбутні правоохоронці зустрілися із організаційним психологом та коучем, фахівцем з навчання та розвитку персоналу - Тетяною Сендецькою.

Зустріч відбулася у межах вивчення дисципліни «Професійна психологічна підготовка правоохоронця».

Пані Тетяна розповіла про емоційний інтелект, основні його компоненти та як його розвивати, важливість розрізняти свої емоції для професійного зростання,  техніки емоційного відновлення та опанування їх основ на практиці.

«Відчуваючи емоції інших у певний момент, справжній лідер може говорити й чинити відповідно до них, а для того, щоб відчувати емоції інших перш за все треба вміти розрізняти свої власні», - підсумувала Тетяна Сендецька.

Також гостя порекомендувала студентам підбірку книг для розвитку емоційного інтелекту.