» » Гостьова лекція бізнес-леді Анастасії Паперняк

Гостьова лекція бізнес-леді Анастасії Паперняк

Дата: 25-03-2024, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Відбулася гостьова лекція для студентів освітніх програм «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародний менеджмент», «Міжнародний маркетинг» навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету.

Лектором заходу виступила бізнес-леді Анастасія Паперняк – засновниця двох бізнес-проєктів, я створюють красу у всіх її проявах.

Під час зустрічі Анастасія Паперняк  презентувала власний досвід створення бренду, що говорить мовою деталей, малюнків і поєднань. Зокрема було розглянуто бізнес-кейс проєкту студія візажу «Помада», який має понад 13 років досвіду, та бізнес-кейс власного бренд-одягу «VIDVERTO», який масштабується в умовах війни.

До спілкування також долучилися викладачі університету.