» » Круглий стіл «Експертне дослідження землі та нерухомого майна»

Круглий стіл «Експертне дослідження землі та нерухомого майна»

Дата: 22-03-2024, 15:58 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно колективом кафедрою економічної експертизи та землевпорядкування Західноукраїнського національного університету було проведено круглий стіл «Експертне дослідження землі та нерухомого майна». Серед співорганізаторів: Тернопільський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області, ПрАТ «Українська Міжбанківська Валютна Біржа», ТОВ «Зеніт експерт», ТОВ «СМП Геодезія».

На зустрічі були обговорені питання щодо публічних закупівель, землевпорядних, топографо-геодезичних та оціночних робіт землі та об’єктів нерухомості.

Із вітальним словом виступив завідувач кафедри економічної експертизи та землевпорядкування д.е.н., проф. Борис Олегович Язлюк.

У спілкуванні взяли участь:

1)    Маслій Галина Василівна – завідувач відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних, екологічних досліджень та оціночної діяльності Тернопільського НДЕКЦ МВС України;

2)    Дерень Ірина Ігорівна – судовий експерт сектору будівельних, земельних, екологічних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних, екологічних досліджень та оціночної діяльності Тернопільського НДЕКЦ МВС України;

3)    Штангрет Роман Олегович – судовий експерт сектору будівельних, земельних, екологічних досліджень та оціночної діяльності відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних, екологічних досліджень та оціночної діяльності Тернопільського НДЕКЦ МВС України;

4)    Кузь Іван Іванович – начальник Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.

Також до обговорення долучились практики, стейкхолдери та студенти.

За результатами круглого столу учасники отримали сертифікати про участь.