» » Навчання в Дортмундському університеті прикладних наук і мистецтв (Німеччина) у рамках програми Erasmus+171

Дата: 22-03-2024, 12:45 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дортмундський університет прикладних наук і мистецтв  (Fachhochschule Dortmund) пропонує студентам ЗУНУ IT-спеціальностей взяти участь у відборі на безкоштовне навчання за освітнім ступенем "Магістр" з отриманням стипендії.
Тривалість мобільності - п’ять місяців. Навчання здійснюється англійською мовою.

Усім охочим (студентам бакалаврату четвертого року навчання, магістрантам першого року навчання) необхідно подати пакет документів у відділ міжнародних зв’язків (1 корпус ЗУНУ, кабінет 1222) до 15:00 год 27 березня 2024 року.

Перелік документів:

копія диплома бакалавра та додатка (для магістрів);

довідка про навчання;

сертифікат про знання англійської мови (за наявності);

копія першої сторінки закордонного паспорта;

СV, мотиваційний лист (англійською мовою).