» » Літературні читання «В саду поезій Ліни Костенко»

Літературні читання «В саду поезій Ліни Костенко»

Дата: 22-03-2024, 10:23 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Дев’ятнадцятого березня Ліна Костенко святкує свій День народження. У неї немає соцмереж, вона не веде блогів, але її продовжують цитувати, й сама вона потрапляє до переліків найвидатніших українців.

У колі друзів зібралися студенти та працівники класичного університету Тернополя, шанувальники творчості та таланту Ліни Василівни, щоб почитати та продекламувати глибоку і довершену неповторно-своєрідну поезію мисткині.

Поезію Ліни Костенко читали: Богдан Будьонков (ФФО), Анастасія Кара (ЮФ), Іванна Мелько (ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ»), Віктор Іванюк (ФЕУ), Ірина Кружілка (ЮФ), Антон Савіцький (ННІІПІ), Андрій Гетьман (ФФО), Елеонора Ященко (викладач університету), Ольга Поп’як (СГФ), Марія Матушинець (ННІМВ ім. Б.Д. Гаврилишина), Лілія Сорока (ФФО), Христина Машталір (СГФ), Вікторія Карасій (ФФО), Анастасія Галещук (СГФ), Соломія Лецан (СГФ), Катерина Галяс (ФЕУ), Ольга Шмігель (ФЕУ), Борис Салабчук (працівник університету), Вікторія Баран (ВСП «ФКЕПІТ ЗУНУ»), завідувач кафедри спеціалізованих комп'ютерних систем Сегін Андрій.

Особливою родзинкою літературних читань «В саду поезій Ліни Костенко» стало виконання пісень на вірші поетеси: «Хай буде легко дотиком пера» (виконало тріо: Дмитро Слотюк, Павло Солтис, Анастасія Мілян), пісню «Спогад» подарувала усім присутнім Ірина Шегеда, пісню «І знову пролог» виконала Ірина Кружілка, «І все на світі треба пережити» заспівала Ілона Дядьо.
Провела літературні читання Оксана Кічак.
Організував читання відділ творчої самореалізації та виховання ЗУНУ. Дякуємо спеціалізованій лабораторії кафедри міжнародного туризму та готельного бізнесу ННІМВ ім.Б.Гаврилишина ЗУНУ за сприяння у проведенні заходу.