Вітаємо!

Дата: 26-03-2012, 14:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 24-25 березня у Палаці Спорту (м. Київ) відбувся Чемпіонат України зі спортивних танців 2012 року. За два дні турніру пройшли змагання з латиноамериканської та європейської програм танців в категоріях: «Ювенали», «Юніори», «Молодь», «Дорослі», «Сеньйори», «Професіонали», а також «Професіонали секвей». Неперевершений склад учасників, високий рівень майстерності професіоналів та любителів і шикарні костюми, зачіски, мякіяж - саме це зробило чемпіонат яскравим і незабутнім.

Студент факультету міжнародного бізнесу і менеджменту Косюк Назар (група МЗЕД-31) зі своєю партнеркою Полигач Юлією вибороли  5 місце зі стандартної програми в категорії “Мололь”.

Щиро вітаємо бальну пару та бажаємо їм наснаги та впевнених перемог у нових конкурсах!