» » Студенти ТНЕУ читали поезію Кобзаря

Студенти ТНЕУ читали поезію Кобзаря

Дата: 16-03-2012, 15:38 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Літературний конкурс « В душі народу Кобзареве слово» між студентами факультетів ТНЕУ відбувся 13 березня у виставковій залі університету.
Його організували відділ гуманітарної освіти та виховання та первинна профспілкова організація студентів ТНЕУ.
До участі в конкурсі зголосилися 12 читців. До уваги компетентного журі вони запропонували наступні поезії Т. Г. Шевченка: « Нащо мені женитися» , « І мертвим , і живим… » , « Сова» , « Лілея» , « Катерина» , « Утоплена» , « Думи мої» , « Не кидай матері, казали… » , « Тополя» , « Однаково мені» , « Минають дні, минають ночі» . Також була й одна авторська поезія « Шевченкові присвячується» , яку написала студентка першого курсу юридичного факультету Віта Підвінська, а прочитав її однокурсник Назар Івашків.
Конкурс провів методист відділу гуманітарної освіти та виховання Юрій Дзюла.
Одразу після того, як виступила остання учасниця, журі підбило підсумки. Спеціальний приз від голови журі, члена НСПУ, НСЖУ, головного редактора газети « Університетська думка» Марії Баліцької — книгу « Матері» отримав студент ФОА Павло Паліманчук, який читав поезію « Нащо мені женитися?» .
Диплом першого ступеня вручили студентці ІІІ курсу ФЕУ Інні Дричик за майстерне прочитання поезії « І мертвим, і живим… » . Друге місце розділили студентка ІІ курсу ФФ Іванна Герман та студентка ІІ курсу ФББ Анастасія Шкатула. Третє місце дісталося студентці І курсу ФЕУ Інні Джерелейко. Всі переможці отримали « Кобзарі» від первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ (голова Антон Шевчук).
Всіх інших учасників літературного конкурсу нагородили грамотами за участь.
Також грамоти за ілюстрації до творів Т. Г. Шевченка отримали студентка І курсу ЮФ Катерина Борзіхіна та студентка І курсу ФОА Тетяна Олійник.
Щиро вітаємо переможців літературного конкурсу « В душі народу Кобзареве слово» та бажаємо всім нових творчих здобутків!