» » Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених "Посткризовий розвиток світової економіки та Україна"

Дата: 16-03-2012, 15:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених "Посткризовий розвиток світової економіки та Україна", що відбудеться протягом 22 – 23 березня 2012 року в м. Тернопіль.
Робота конференції планується за такими напрямками:
1. Співпраця України та ЄС у розвитку ринкових відносин;
2. Світова та європейська інтеграція;
3. Ризики нової хвилі кризи та їх усунення;
4. Світовий валютний ринок та його дисбаланси;
5. Тенденції розвитку міжнародного туризму;
6. Асиметричність глобального економічного розвитку.
Робочі мови конференції – українська, англійська, російська.
На конференцію запрошуються молоді науковці, аспіранти, слухачі магістратури, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, науково-дослідних і проектних організацій, банків, комерційних фірм та інших організацій, чия діяльність має відношення до тематики конференції, віком до 35 років.

інформаційний лист
Завантажити Переглянути онлайн