» » IV Міжнародна науково-практична відео-конференція "Управління інноваційним процесом в Україні: проблеми комерціалізації науково-технічних розробок"

Дата: 1-03-2012, 10:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної відео-конференції з проблем інноваційних процесів, яка відбудеться в он-лайн режимі 23-24 травня 2012 року в Інституті економіки і менеджменту Національного університету “ Львівська політехніка” за адресою м. Львів, вул. Ст. Бандери 12.
    Конференція проходитиме у формі відео-мосту між співорганізаторами конференції. Учасникам конференції із заочною участю буде надана можливість відоперегляду засідань в « он-лайн» режимі.
    Організатори запрошують вчених, спеціалістів, викладачів навчальних закладів та дослідників, докторантів, аспірантів, підприємців.

Інформаційний лист.doc
Завантажити Переглянути онлайн