Лекція 2 - SQL: навчальна база даних

Встановлення та запуск Веб-сервера та сервера Бази Даних
Таблиці Бази даних

Встановлення та запуск Веб-сервера та сервера Бази Даних

Для вивчення роботи із SQL в системі MySQL засобами myphpadmin створимо навчальну базу даних. З цією метою необхідно встановити xampp(http://www.apachefriends.org/en/xampp-windows.html), запустити її панель управління,  стартувати вебсервер Арасhе та сервер БД MySql, отримавши підтвердження їх роботи:

XamppPanel

В адресному полі запущеного браузера набрати localhost, завантажуючи сторінку XAMPP, на якій вибираємо посилання на phpMyAdmin phpmyadminНа сторінці сервера MySql вводимо назву нової бази даних Universities, в полях порівняння на співставлення вибираємо кодування utf_unicode_ci і натискаємо кнопку СТВОРИТИ. У створеній базі даних створюємо наступні таблиці, вибираючи таблиці InnoDB та порівняння utf_unicode_ci. Вводимо в них дані за допомогою закладки ВСТАВИТИ , а дані набираємо в полі Значення.

Таблиці Бази Даних

studentlecturerUniversity