Студентська наукова конференція «Науково-дослідна робота студентів: формування особистості майбутнього вченого, фахівця високої кваліфікації»

10 квітня 2012 року на факультеті комп'ютерних інформаційних технологій відбулось засідання секції № 6 “Комп’ютерні системи і мережі та інформаційні технології“ студентської наукової конференції ТНЕУ «Науково-дослідна робота студентів: формування особистості майбутнього вченого, фахівця високої кваліфікації».

Студенти факультету були задіяні у роботі секційного засідання та шести круглих столів.

Роботу секції відкрив декан факультету комп’ютерних інформаційних технологій Дивак М.П., який виступив перед студентами з вітальним словом, охарактеризував форми і методи організації студентської наукової роботи на факультеті, окреслив перспективи та тенденції розвитку ІТ індустрії України та місце у ній студентів факультету. З Днями науки в університеті, студентів привітав заступник декана з НР Шевчук Р.П., який доповів про успіхи студентів ФКІТ в науковій роботі у 2011/2012 навчальному році.

На секційне засідання були запрошені керівники провідних ІТ-компаній міста Тернополя, зокрема керівник Тернопільської філії компанії Eleks Цебрій Олексій та директор компанії MagneticOne Савчишин Руслан, які поділились з студентами своїм досвідом та знанням.

До професійного самовдосконалення, шляхом самостійного вивчення нових ІТ технологій та постійної роботи над собою закликав студентів колишній випускник факультету, а сьогодні Project manager компанії Eleks Руслан Шуповал.

Від імені Ректорату ТНЕУ, студентів з Днями науки привітав голова Ради молодих Вчених д.е.н. Монастирський Г.Л.

На секційному засіданні було задекларовано 45 доповідей, з яких 15 доповідей заслухано.

У роботі секції та круглих столів взяли участь 246 студентів I-V курсів факультету комп’ютерних інформаційних технологій. Представлені доповіді стосувались питань:
- проектування комп’ютерних систем та мереж;
- захисту інформації в комп’ютерних системах і мережах;
- розробки програмного забезпечення;
- інформаційно-аналітичного забезпечення економічної діяльності;
- дослідження математичних моделей об’єктів та процесів.

Відмічено достатньо високий рівень та актуальність представлених доповідей.

В результаті обговорення результатів студентських наукових досліджень було присуджено наступні призові місця:
I. Манзій Віталій студент гр.. КСМм-51, науковий керівник доцент Яцків Н.Г.
II. Чича Валентина, ст. гр. ПЗСм-51, науковий керівник професор Дивак М.П.
ІІ. Ліп’яніна Христина, ст. гр. ЕКІТм-51, науковий керівник доцент Ляшенко О.М.
IIІ. Долинюк Тарас, ст. гр.. КСМ-22, наукових керівник викладач Якименко І.З.
IIІ. Кулевчук Василь, ст. гр.. КСМ-22, наукових керівник викладач Якименко І.З.

Секційне засідання

Виступ керівника Тернопільської філії компанії Eleks Цебрія Олексія

Виступ Project managerа компанії Eleks Шуповала Руслана

Студентів з Днями Науки вітає д.е.н. Монастирський Г.Л.

Виступ засновника та директора компанії MagneticOne Савчишина Руслана