З метою проведення робочих зустрічей для обговорення питань, пов’язаних з використанням спільного україно-бельгійського науково-дослідного проекту PST.CLG.977647 “Development of Precision Control System for Thermal Objects Control” у Тернопільській академії народного господарства з 22. 02. 04 по 28. 02. 04 перебуває професор Alain Vande Wouwer. Під час свого перебування професор Alain Vande Wouwer читає лекції для студентів інституту комп’ютерних інформаційних технологій та надає наукові консультації аспірантам та пошукувачам.