Кафедра КН провела наукові семінари:
1. Часові характеристики паралельних багатоабонентських мультимедіа конференцій рекурсивної архітектури. (доповідач: асистент кафедри "Комп'ютерних наук" Шевчук Р.П)
2. Планування оптимального експерименту при розв'язуванні задач екологічного моніторингу. (доповідач: викладач кафедри "Комп'ютерних наук" Пукас А.В)
3. Особливості оцінювання станів об'єкта управління на основі інтервального підходу. (доповідач: викладач кафедри "Комп'ютерних наук" Горіш Кафедра КН провела наукові семінари:
3. Особливості оцінювання станів об'єкта управління на основі інтервального підходу. (доповідач: викладач кафедри "Комп'ютерних наук" Горішний О.В)