Сюрпіта Олександр

Мене звати Сюрпіта Олександр. Я - студент факультету ком'ютерних інформаційних технологій ТНЕУ спеціальності Інженерія програмного забезпечення  ( гр. ІПЗ-11)  і  хворію на орфанне захворювання Юра (ювенільний ревматоїдний артрит).

Орфанні захворювання — це вроджені або набуті хвороби, що зустрічаються в популяції нечасто: рідше за один випадок на 2000 населення. Більшість з них обумовлені генетично. Такі хворі, зазвичай, потребують безперервного, часто дорогого, і довічного лікування.

Віч-на-віч зіткнувся із труднощами, які принесли мені захворювання. Я був паралізований, тому провів декілька років в повній ізоляції (вдома). Тому, на мою думку, посилення карантинних заходів в Україні із метою максимального захисту громадян від коронавірусу є правильним і виваженим рішенням. Можна в ізоляції займатись чимось корисним, навчатись, спілкуватись із друзями, рідними, вдосконалювати свої професійні якості, але берегтися і берегти інших.

Тепер я  займаюся волонтерством і намагаюсь пояснити таким як я хворим людям, що  опускати руки не слід, допомагаю  повірили  в майбутнє,щоб  знайти  себе в суспільстві та  самореалізуватись.

Кожен день це боротьба за життя і багато хто сходить з дистанції.Я вірю, що з усього є вихід і можна навчитись з цим жити і бути потрібним людям, Прагну навчити інших не зневіритись, а впевнено досягати поставлених цілей.

Підтримка людей  –  це сила, яка заставляє тебе працювати над собою заради твого майбутнього, заради життя!

Бажаю всім міцного здоров’я, оптимізму,позитиву, вірю в те, що ми все здолаємо, адже українці – надзвичайно сильна і вольова нація!