1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Новини

Вручення сертифікатів про проходження дуальної освіти

Останнім часом в університетах багатьох розвинених країн світу активно впроваджується дуальна модель вищої освіти. 

Спираючись на такі прогресивні тенденції та згідно навчальних планів на кафедрі комп’ютерної інженерії факультету інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету класичного типу (м.Тернопіль) спільно з компанією Percona (м. Львів) були проведені заняття з дуальної освіти.

Лектором даної програми був інженер-програміст Скоморохов Андрій Леонідович.

Лекційні заняття складались із 20-ти занять з курсу Python,  які відрізнялись своєю інформативністю та практичною цінністю та для забезпечення віддаленого доступу завантажувались на відеохостинг YouTube.

Студенти схвально висловилися про  проведений тренініг з дуальної освіти. За результатами проведеного тренінгу студенти  отримали сертифікати.

Урочисте вручення сертифікатів відбулось 25 березня цього року. 

Вручення сертифікатів про проходження дуальної освіти    Вручення сертифікатів про проходження дуальної освіти   Вручення сертифікатів про проходження дуальної освіти  Вручення сертифікатів про проходження дуальної освіти  Вручення сертифікатів про проходження дуальної освіти  Вручення сертифікатів про проходження дуальної освіти  Вручення сертифікатів про проходження дуальної освіти

 

 
 
 
 

SoftServe запрошує на зустріч !!!


SoftServe запрошує на зустріч !!!Міжнародна ІТ-компанія SoftServe, яка є однією із найбільших в ІТ-сфері України та за кордоном! Вона має офіси у більш ніж 40 містах по всьому світу. Зараз SoftServe запрошує на відділену роботу, тому є можливість Вам працювати в глобальній компанії з колективом в 9000 працівників з Тернополя. 25.03.2021 р. о 15:00 організовується зустріч ФКІТ із SoftServe! Приєднуйся на онлайн-зустріч з SoftServe, щоб дізнатися про можливості навчання та кар'єри, а також щоб отримати трохи інсайдерської інформації про особливості компанії.

Посилання на зустріч буде згенероване одразу після реєстрації: 
https://hubs.ly/H0JqPCN0

 


«Читаємо Лесю»

25 лютого 2021 року відзначалось 150-річчя від дня народження Лесі Українки. З нагоди цього свята відділ гуманітарної освіти та виховання розпочав відео-челендж читання віршів славетної української поетеси «Читаємо Лесю», до якого долучилися усі факультети, інститути та коледж ЗУНУ. Вірш"Хто вам сказав, що я слабка" читає студентка групи ІПЗ-21 Юлія Забчук. Естафету ФКІТ приймав від фахового коледжу економіки, права та інформаційних технологій.

Детальніше...


Урочисте вручення дипломів магістрам ФКІТ

Урочисте вручення дипломів магістрам ФКІТ

28 січня 2021 року у ЗУНУ відбулося урочисте вручення дипломів магістрам – випускникам факультету комп’ютерних інформаційних технологій. Незабутнє  свято зібрало нашу дружню факультетську родину.

Привітати випускників прийшли  декан, завідувачі кафедр, адміністрація факультету, батьки і друзі студентів.

Вручення дипломів - важлива подія для нашого факультету, та й для університету загалом, адже це і підбиття підсумків роботи викладачів і  студентів,  і  мить прощання із студентами, які вирушають у доросле життя.

До всіх присутніх звернувся декан факультету ФКІТ, доктор технічних наук, професор Микола Дивак, який  привітав випускників із святом. «Нехай вам щастить у світі обраної вами професії, нехай збуваються всі ваші мрії і життєві плани. Прославляйте рідний університет і факультет хорошими здобутками   і гідними справами. Не зупиняйтесь на досягнутому!».

Детальніше: Урочисте вручення дипломів магістрам ФКІТ


Навчальний процес 2021

Навчальний процес 2021Шановні студенти згідно рішення ректорату ЗУНУ, щодо навчання з 25.01.21. Для першого та п'ятого курсу практичні заняття будуть проводитись в аудиторіях (Offline) згідно розкладу. Лекції будуть проводитись дистанційно(Online). Перший тиждень навчання відбуватиметься начитка лекцій. 

Розклад


  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі