Новини з танету для редагування

Опубліковано тези доповіді викладача кафедри інформаційно-обчислювальних систем та управління Віцентія В. М. “Improvement of Human-Machine Interaction with Applications to Information Retrieval System”, Proceedings of the First International IEEE Symposium on Intelligent Systems, 10 – 12 September 2002, Varna, Bulgaria, p. 363 – 368.

Опубліковано тези доповіді доцента кафедри інформаційно-обчислювальних систем та управління Турченка В. О., проф. Саченка А. О., викладачів Кочана В. В. та Коваля В. С. «Advanced Sensor Data Integration Using Neutral Network” // Proceedings of the 28th Annual International Conference on Industrial Electronics, Control and Instrumentation. IECON – 02, v. Sevilla (Spain) v. 2002, Vol.3, p. 1876 – 1880.

Команда ІКІТ здобула друге місце в першості ТАНГ з міні-футболу серед професорсько-викладацького та адміністративно-допоміжного складу.

Викладач кафедри англійської мови в комп”ютерних технологіях, кандитат педагогічних наук Кучма М. О. випустила посібник “Congratulations on many occasions. Привітання до свят”. – Тернопіль. Навчальна книга. – Богдан, 2002. – 48с.

Працівники (доцент кафедри БІТ Васильцов І., старший викладач кафедри КН Коркішко Т.) та студенти ІКІТ (Саган А, Глушко О.) продемонструквали свій високий науковий рівень на Дні молодих вчених, що проводився спільно Київським національним університетом ім. Т.Г.Шевченка та компанією Самсунг 20-21 листопада 2002 року. За результатами представлення наукових проектів представники ІКІТу нагороджені дипломами першого ступеня (Коркішко Т.) та цінними призами.

Більше статей...