"Зустріч з абітурієнтами-2019" у Бучачі

Другого жовтня 2018 року команда з профорієнтаційної роботи кафедри комп'ютерних наук відвідала навчальні заклади Бучаччини. Можливість поспілкуватися з старшокласниками мав декан факультету комп'ютерних інформаційних технологій ТНЕУ, професор кафедри комп'ютерних наук, д.т.н., професор М. П. Дивак, завідувач кафедри комп'ютерних наук, к.т.н., доцент А.В. Пукас,заступник декана ФКІТ з наукової роботи, к.т.н., доцент В.І. Манжула та к.т.н., доцент кафедри КН А.М. Мельник.

Зустрічі відбувалися на базі гімназії ім. В.М.Гнатюка та Бучацького ліцею. Загалом були присутні учні семи навчальних закладів м. Бучач та Бучацького району. Вже традиційно школярам продемонстрували презентацію про факультет, студентське життя, здобутки та перспективи. Розмовляючи з присутніми, професор М.П. Дивак роз'яснив принципи поєднання освітньої та виробничої сфери для підготовки фахівців з інженерії програмного забезпечення, що відповідає поняттю дуальної освіти. Декан зазначив, що більшість старшокурсників та випускників факультету знаходять собі високооплачувану роботу за фахом, що означає перспективність професії на найближчі роки.

Майбутніх абітурієнтів цікавив обсяг державного замовлення та конкурсний бал для спеціальності за тенденцією останніх років, розпитували про необхідні сертифікати ЗНО, підготовчі курси, забезпечення гуртожитком та вже традиційно - про місця майбутнього працевлаштування і рівень зарплат розробників програмного забезпечення у Тернополі.