1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Хакатон "Нові ІТ-рішення для працевлаштування молоді”

Хакатон

ВМГО “Молодіжний центр працевлаштування” спільно із Міністерством молоді та спорту України 30 червня-01 липня у місті Вінниця проводить хакатон: “Нові ІТ-рішення для працевлаштування молоді”. Основне завдання Хакатону у інтенсивному форматі, використовуючи командне програмування, розробити нові креативні ідеї та їх прототипи, втілення яких сприятиме працевлаштуванню, створенню нових робочих місць та самозайнятості молоді.


15 червня 2018 року в межах даної тематики були анонсовані задачі, які команди мають вирішувати протягом 2-х тижнів дистанційно. Команди мають складатись з 3-4 чол. Якщо команда має свою ідею для реалізації, вона може узгодити її з організатором та працювати над нею. Розроблені варіанти рішень мають бути вдосконалені та представлені експертам 30.06-01.07.2018 року у місті Вінниця. Протягом хакатону учасники працюватимуть у супроводі менторів, щоб показати найкращий прототип і перемогти. 

Завдання до Хакатону “Нові ІТ-рішення для працевлаштування молоді”

Тема 1. Сайт, на якому будь-яка компанія може створити анонс екскурсії в своїй компанії, написати детальну інформацію про захід, відкрити або закрити реєстрацію на екскурсію, публікувати фідбеки після проведеного заходу. Мета проекту - презентація компанії для потенційних працівників

Тема 2. Сайт для студентів, школярів, молоді без досвіду роботи, які заради отримання навичок та знань роботи в певній галузі згодні працювати як волонтери, стажери, trainee, помічники. Компанії відкривають такі пропозиції на сайті.

Тема 3. Сайт, мета якого 1) разом з ентузіастами та однодумцями, покращити світ навколо - свій двір, район, місто 2) проявити ініціативу, запропонувати ідею, яка б сприяла благоустрою, розвитку, підвищенню комфорту міста 3)дати можливість запропонувати фінансову допомогу для виконання суспільно-корисних робіт чи проектів - прибирання берега озера, відвідування дитячого будинку, допомога притулку для тварин тощо 

Тема 4. Сайт, додаток, на якому можна створити резюме будь-якого типу з вибором шаблонів за спеціальністю, а також отримати відгук про своє резюме від спеціаліста (безкоштовний і платний)

Тема 5. Сайт, який дозволяє замовити онлайн інтерв'ю зі спеціалістом щоб отримати об'єктивний відгук про свої навички - як в проходженні співбесіди, так і щодо hard and soft skills

Тема 6. Сайт, на якому компанії можуть оголосити конкурси опублікувати гранти на навчання на курсах, навчальних заклади можуть, на самому ж сайті отримувати вирішені завдання, і там публікувати результати конкурсу. 

Завдання не обов`язково повинно виконуватися лише дотримуючись прописаному опису проекту. Вітається креативність.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 153 гостей та відсутні користувачі