1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Студенти ФКІТ побували в гостях у вихованців сиротинця

Студенти ФКІТ побували в гостях у вихованців сиротинця

Усі діти є особливими і у кожного з них окрема життєва історія. Історія, яку вони пишуть так індивідуально та неповторно, з власними думками та ідеями.
Нещодавно відбулася благодійна, щорічна поїздка студентів та викладачів факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ у сиротинець, що знаходиться у с. Нове село. Багато дітей вже роз’їхалися на літні канікули, тому нас зустрічало лише 17 вихованців. 

Силами студентського самоврядування ФКІТ діткам було запропоновано розважальну програму з цікавими конкурсами, за результатами яких кожен учасник отримав свій маленький подаруночок. Можливо для нас це досить буденно, але коли помічаєш маленькі вогники радості та захоплення, які загорілися в очах дітей, то розумієш що дарувати добро так просто і приємно. 
Студентський актив ФКІТ висловлює вдячність викладачам та студентам ФКІТ за матеріальну допомогу для придбання солодощів солодощів, іграшок та одягу для вихованців сиротинця. Окрема подяка також для заступника декана з виховної роботи доцента Гончар Л.І., доцента Паздрія І.Р. та доцента Шпінталя М.Я за допомогу в організації поїздки.
Підготувала студентка 1 курсу ФКІТ,
Вікторія Сергійчук

Студенти ФКІТ побували в гостях у вихованців сиротинцяСтуденти ФКІТ побували в гостях у вихованців сиротинцяСтуденти ФКІТ побували в гостях у вихованців сиротинцяСтуденти ФКІТ побували в гостях у вихованців сиротинцяСтуденти ФКІТ побували в гостях у вихованців сиротинцяСтуденти ФКІТ побували в гостях у вихованців сиротинцяСтуденти ФКІТ побували в гостях у вихованців сиротинцяСтуденти ФКІТ побували в гостях у вихованців сиротинцяСтуденти ФКІТ побували в гостях у вихованців сиротинцяСтуденти ФКІТ побували в гостях у вихованців сиротинцяСтуденти ФКІТ побували в гостях у вихованців сиротинцяСтуденти ФКІТ побували в гостях у вихованців сиротинцяСтуденти ФКІТ побували в гостях у вихованців сиротинця

Додати коментар


Захисний код
Оновити

  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 215 гостей та відсутні користувачі