Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності: 126 «Інформаційні системи та технології».26 квітня 2021 року на базі кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету було проведено підсумкову науково-технічну конференцію за результатами II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності: 126 «Інформаційні системи та технології».

Всього на конкурс було подано 88 робіт з 45 закладів вищої освіти.У фінал пройшли 23 роботи.

Вітаємо Олега Мельничука – студента 1-шого магістерського курсу групи Кім-11 та його керівника  - д.т.н. із спеціальності – системи та засоби штучного інтелекту,  професора  Олега Березького із зайнятим 2-гим місцем у конкурсі. Робота виконана в рамках госпдоговірної теми «Методи машинного навчання для кластеризації та класифікації зображень ауто- та ксеногенних тканин». Керівник Березький О. М. (2020 р.) № держреєстрації  0120U103514 ” в рамках роботи наукової групи кафедри комп’ютерної інженерії “Прикладні системи штучного інтелекту”