1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Вручення сертифікатів про проходження дуальної освіти

Останнім часом в університетах багатьох розвинених країн світу активно впроваджується дуальна модель вищої освіти. 

Спираючись на такі прогресивні тенденції та згідно навчальних планів на кафедрі комп’ютерної інженерії факультету інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету класичного типу (м.Тернопіль) спільно з компанією Percona (м. Львів) були проведені заняття з дуальної освіти.

Лектором даної програми був інженер-програміст Скоморохов Андрій Леонідович.

Лекційні заняття складались із 20-ти занять з курсу Python,  які відрізнялись своєю інформативністю та практичною цінністю та для забезпечення віддаленого доступу завантажувались на відеохостинг YouTube.

Студенти схвально висловилися про  проведений тренініг з дуальної освіти. За результатами проведеного тренінгу студенти  отримали сертифікати.

Урочисте вручення сертифікатів відбулось 25 березня цього року. 

Вручення сертифікатів про проходження дуальної освіти    Вручення сертифікатів про проходження дуальної освіти   Вручення сертифікатів про проходження дуальної освіти  Вручення сертифікатів про проходження дуальної освіти  Вручення сертифікатів про проходження дуальної освіти  Вручення сертифікатів про проходження дуальної освіти  Вручення сертифікатів про проходження дуальної освіти

 

 
 
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 99 гостей та відсутні користувачі