1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Урочисте вручення дипломів магістрам ФКІТ

Урочисте вручення дипломів магістрам ФКІТ

28 січня 2021 року у ЗУНУ відбулося урочисте вручення дипломів магістрам – випускникам факультету комп’ютерних інформаційних технологій. Незабутнє  свято зібрало нашу дружню факультетську родину.

Привітати випускників прийшли  декан, завідувачі кафедр, адміністрація факультету, батьки і друзі студентів.

Вручення дипломів - важлива подія для нашого факультету, та й для університету загалом, адже це і підбиття підсумків роботи викладачів і  студентів,  і  мить прощання із студентами, які вирушають у доросле життя.

До всіх присутніх звернувся декан факультету ФКІТ, доктор технічних наук, професор Микола Дивак, який  привітав випускників із святом. «Нехай вам щастить у світі обраної вами професії, нехай збуваються всі ваші мрії і життєві плани. Прославляйте рідний університет і факультет хорошими здобутками   і гідними справами. Не зупиняйтесь на досягнутому!».

Це свято унікальне ще й тим, що ми маємо перший випуск студентів-іноземців програми «Master’strainingprograminspeciality‘SoftwareEngineering”. Зі словами вітань до присутніх звернувся координатор цієї програми, кандидат технічних наук Юрій Маслияк.

Особливо зворушливо прозвучали слова вдячності усьому викладацькому колективу  та адміністрації факультету від випускників і старост груп.

Теплі вітання, радість, хвилювання і позитивні емоції присутніх створювали незабутню атмосферу родинного свята.

Ще раз вітаємо наших випускників із святом! Пам’ятайте свій рідний факультет і університет,в стінах якого ви провели кращі роки студентського життя. Зичимо всім нових досягнень у подальшому житті, здійснення мрій та реалізації  всіх амбітних планів.

У добру путь, дорогі наші випускники!!!

Хочеться висловити щиру подяку, викладачам та випускникам, які у непростий період, який пов’язаний із обмеженнями, зумовленими пандемією covid-19 відвідали Наше свято.

Урочисте вручення дипломів магістрам ФКІТУрочисте вручення дипломів магістрам ФКІТУрочисте вручення дипломів магістрам ФКІТУрочисте вручення дипломів магістрам ФКІТУрочисте вручення дипломів магістрам ФКІТУрочисте вручення дипломів магістрам ФКІТ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 105 гостей та відсутні користувачі