Центр підготовки офіцерів запасу

Відповідно до спільного наказу Міністра оборони України та Міністра освіти та науки України від 14 грудня 2015 року № 719/1289 "Про затвердження Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу",та постанови Кабінету міністрів України від 05 серпня 2015 року № 577 "Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 01лютого 2012 року № 48" прошу Вас довести до відома студентів, котрі мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче «бакалавр» та виявили бажання пройти військову підготовку на військовій кафедрі в Національній академії сухопутних військ про початок проведення конкурсного відбору студентів, і підготувати необхідні документи.

Перелік документів:

1. Заява студента (Дод.№1) (написану власноруч);
  2. Ксерокопія 1,2,11сторінок паспорта громадянина України або ID-картки з додатком (Дод.№2);
  3. Ксерокопія посвідчення про приписку до призовної дільниці для юнаків ( Дод.№3);
  4. Ксерокопія картки фізичної особи – платника податків (Дод.№4) ;
  5. Анкета вступника (Дод. №5);
  6. Відомості про підсумки складання студентами екзаменів за попередні курси затвердженні деканом (директором) (Дод.№6), в друкованому та електронному варіанті *;
  7. Довідка  із вказаним терміном закінчення базового вищого навчального закладу *;
  8. Довідка військово - лікарської комісії. Картку обстеження та медичного огляду отримати в ЦПОЗ за адресою вул. Микулинецька 46а, каб. №604, при собі мати паспорт  та фотокартку 3*4-2 шт.;

*Документи вказані в пунктах 6,7 оформляються в деканаті.

Студентам Тернопільського національного економічного університету документи надати в деканат факультету з 05.04.2020 р.  по 30.04.2020 р.

Деканатам оформлені документи  подати в Центр підготовки офіцерів запасу з 01 по 10 травня 2020 р.

Проведення конкурсного відбору кандидатів для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу відбудеться в травні 2020 року (дата буде повідомлена додатковим розпорядженням), для громадян, які вступили до ТНЕУ після проходження навчання у закладах І-ІІ рівня акредитації та для громадян котрі мають ступінь вищої освіти не нижче «бакалавр»  відбудеться всерпні 2020 року.

Іспити відбуватимуться в приміщенні юридичного факультету, що за адресою:

вул. Микулинецька буд.46а .

Правила проведення конкурсного відбору студентів  для проходження військової підготовки за програмою офіцерів запасу до Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у 2020 році. https://www.tneu.edu.ua/university/centers/training-center-for-reserve-officers/