Новини факультету

Науково-практична конференція студентів і молодих вчених

Науково-практична конференція студентів і молодих вчених       Участь у конференції взяли студенти 2-5 курсів. З пленарною доповіддю на тему: «Стан та перспективи розвитку спеціалізованих комп’ютерних систем» виступив відомий спеціаліст в області спеціалізованих комп’ютерних систем, д.т.н., професор завідувач кафедри спеціалізованих комп'ютерних систем НУ «Львівська політехніка» - Дунець Роман Богданович.

Крім цього організовано зустріч з роботодавчями, а саме з цікавою доповіддю виступив випускник спеціальності «Комп’ютерна інженерія», заступник начальника ІТ, керівник відділу впровадження програмних продуктів компанії Viknaroff– Драпак Володимир Іванович.

Детальніше: Науково-практична конференція студентів і молодих вчених

Тиждень факультету

Тиждень факультетуТиждень факультетуТиждень факультетуТиждень факультету

Студенти ФКІТ - призери Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з комп’ютерної інженерії

Двадцять сьомого березня 2019 року на базі Хмельницького національного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з комп’ютерної інженерії. Учасниками заходу були студенти Крюков Микола (КНУПм-11), Басюк Наталія (Кім-11) та Булило Ірина (Кім-11).Вони отримали дипломи ІІІ ступеня. Вітаємо молодих науковців з таким досягненням перемогою та бажаємо подальших здобутків!

Онлайн замовлення довідок

Шановні студенти факультету комп'ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного  економічного університету! Повідомляємо, що відтепер у Вас є можливість замовити довідки про навчання та доходи через онлайн-ресурс. Користуйтеся та цінуйте свій час.

Відбудеться презентація проектів слухачів зимових ІТ-шкіл

До уваги слухачів зимових ІТ-шкіл!

Факультету комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету інформує!

Майже три місяці тому Ви виявили бажання навчатися в ІТ-школах, організованих на факультеті за підтримки провідних ІТ-компаній міста Тернополя.

Під час навчання Ви здобули нові знання, цікавий досвід, знайшли нових друзів, а головне, - мали змогу зрозуміти та усвідомити роль та необхідність інформаційних технологій у сучасному світі.

За результатами навчання Ви розробили цікаві проекти, що дозволило втілити на практиці отримані знання. Кожен з Вас тепер є претендентом на отримання гранту, якщо саме Ваш проект виявиться найкращим.

Повідомляємо, що 5 квітня 2019 року з 12.00 до 18.00 год. в ауд. 6203 за адресою м. Тернопіль, вул. Чехова, 8 (навч. корпус №6) відбудеться фінальний конкурс серед слухачів зимових шкіл. В результаті проведення заходу буде обрано два найкращі наукові проекти, автори яких отримають гранти у розмірі 1200 Євро, та здобудуть можливість здійснити закордонну поїздку у Чехію.

За кошти гранту, переможці зможуть презентувати свої розробки під час участі у роботі 9th International Conference on ADVANCED COMPUTER INFORMATION TECHNOLOGIES, що відбудеться 6-7 червня у Південно Чеському Університеті в м. Чеське Будейовіце (Ceske Budejovice, CZECH REPUBLIC).