1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Новини факультету

До уваги випускників загальноосвітніх шкіл!

До уваги випускників загальноосвітніх шкіл!Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та математики Тернопільського національного економічного університету та отримати додаткові переваги при вступі на спеціальності «Системний аналіз» та «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Олімпіада проводиться з метою виявлення і розвитку обдарованих вступників, реалізації творчих здібностей талановитої молоді, а також для надання допомоги у виборі професії і залученні до навчання у виші.

Переможцям Олімпіади при вступі на спеціальності «Системний аналіз» та «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» ТНЕУ нараховує додаткові бали (до 20 балів) до одного з предметів сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання. 

Детальніше: До уваги випускників загальноосвітніх шкіл!


Запрошуємо у Startup School University Edition!

Запрошуємо у Startup School University Edition!

Цієї весни Тернопільська бізнес-школа виступить офіційним партнером Startup Depot в реалізації безкоштовної (!) програми навчання Startup School University Edition , до якої Тебе запрошуємо долучитися!

Детальніше: Запрошуємо у Startup School University Edition!


Урочисте вручення дипломів

Урочисте вручення дипломів

6 березня 2018 року - у житті факультету інформаційних та комп’ютерних технологій відбулося урочисте вручення дипломів магістрам. Саме в цей день професорсько-викладацький колектив «благословив» у самостійне професійне життя своїх вихованців, котрі востаннє переступили поріг нашої Аlma-Mater як студенти, і вперше - як дипломовані фахівці.

Розділити радість свята із випускниками прийшли , друзі, викладачі, наставники та гості. Привітали та вручили дипломи випускникам декан факультету Дивак Микола Петрович та перший декан факультету Саченко Анатолій Олексійович. Щирі та напутні слова побажань почули випускники і від заступника декана з виховної роботи факультету Гончар Людмили Іванівної. Студенти молодших курсів також приєдналися до всіх побажань та продемонстрували невеличкий концерт. Загалом цього року дипломи державного зразка отримали 179 випускники денної та заочної форми навчання, 25 із них - з відзнакою.

Детальніше: Урочисте вручення дипломів


Відбулася 14 Міжнародна конференція “Advanced Trends in Radioelectronics, Telecommunications and Computer Engineering (TCSET’2018)”

Відбулася 14 Міжнародна конференція “Advanced Trends in Radioelectronics, Telecommunications and Computer Engineering (TCSET’2018)”

Упродовж 20-24 лютого 2018 року в смт Славське Львівської області відбулася 14 Міжнародна конференція «Advanced Trends in Radioelectronics, Telecommunications and Computer Engineering (TCSET)». Головна мета конференції – представлення нових результатів досліджень, нових тенденцій у науці і техніці, обмін науковими ідеями.

Детальніше: Відбулася 14 Міжнародна конференція “Advanced Trends in Radioelectronics, Telecommunications and...


До уваги студентів!

До уваги студентів!

Центр підготовки офіцерів запасу розпочинає набір на навчання на військовій кафедрі Національної академії сухопутних військ. Студентів, котрі виявили бажання проходити військову підготовку на військовій кафедрі, просимо ознайомитися з правилами конкурсного відбору, переліком необхідних документів, а також термінами їх подачі на сайті ТНЕУ ЦПОЗ або за адресою: Микулинецька 46а, каб. 604.

Детальніше: До уваги студентів!


  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 130 гостей та відсутні користувачі