Новини факультету

Онлайн замовлення довідок ФКІТ

До уваги студентів! Від сьогодні у Вас є можливість замовити довідку про навчання або доходи онлайн. Видача оригіналів довідок буде проводитися щовівторка та щоп'ятниці від 11.00 до 13.00 год., за адресою вул. Чехова 8, навчальникй корпус №6, ТНЕУ.

Шановні абітурієнти та учасники зимових ІТ-шкіл

Шановні абітурієнти та учасники зимових ІТ-шкілУ зв'язку із запровадженням в Україні карантину, фінальний етап конкурсу учнівських проектів переноситься на 10-11 червня 2020 року.

Доводимо до Вашого відома, що переможці та призери конкурсу, за сприянням та грантовою підтримкою уряду Баварії та інституту Technische Hochschule Deggendorf, будуть мати змогу відвідати міжнародну науково-технічну конференцію "Сучасні комп'ютерні інформаційні технології" (ACIT-2020), яка відбудеться 16-18 вересня 2020 року в Німеччині, місто Деггендорф.

Центр підготовки офіцерів запасу

Відповідно до спільного наказу Міністра оборони України та Міністра освіти та науки України від 14 грудня 2015 року № 719/1289 "Про затвердження Інструкції про організацію військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу",та постанови Кабінету міністрів України від 05 серпня 2015 року № 577 "Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 01лютого 2012 року № 48" прошу Вас довести до відома студентів, котрі мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче «бакалавр» та виявили бажання пройти військову підготовку на військовій кафедрі в Національній академії сухопутних військ про початок проведення конкурсного відбору студентів, і підготувати необхідні документи.

Детальніше: Центр підготовки офіцерів запасу

У ТНЕУ проводиться акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Кібербезпека».У ТНЕУ проводиться акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Кібербезпека».

Відповідно до програм виїзду експертних груп під час проведення акредитаційної експертизи відбудеться відкрита зустріч 25 листопада 2019 року о 16.00-16.30 (м. Тернопіль, вул. Чехова А., 8, ауд. 6203).

Інтернаціоналізація навчального процесу

Інтернаціоналізація навчального процесуВ рамках інтернаціоналізації навчального процесу факультету комп’ютерних інформаційних технологій 20 листопада 2019 року для студентів старших курсів усіх спеціальностей ФКІТ відбулася лекція англійською мовою«Pseudo-random number generators based on the irrationality of some numbers»доктора технічних наук, професора Інституту математики Університету Казимира Великого, Бидгощ (Польща)Марека Войтовича (Prof. Marek Wójtowicz, Institute of Mathematics, Casimir the Great University, Bydgoszcz, Poland), який перебував з робочим візитом у Тернопільському національному економічному університеті з 18 по 21 листопада 2019 року.

Лекції передувала робоча зустріч Марека Войтовича з провідними фахівцями кафедр кібербезпеки та комп’ютерних наук з криптографічного захисту інформації, доцентами С.В. Івасьєвим, І.З.Якименком, М.М. Касянчуком, Р.П. Шевчуком. Сторони обговорили актуальні питання наукової співпраці, стажування, обміну студентами між закладами вищої освіти, а також поділилися своїми науковими напрацюваннями з математичного та програмного забезпечення криптографічних систем.