Новини факультету

Вітаємо студентів факультету комп’ютерних інформаційних технологій – переможців конкурсів студентських наукових робіт!

Упродовж 22-23 квітня 2021 року на базі  Вінницького національного технічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика і кібернетика». Диплом III ступеня отримав студент групи СА-41 факультету комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету Денисюк Олексій Петрович. Тема роботи: Методи ідентифікації математичної моделі надійності бронювань готельних номерів із використанням машинного навчання. Науковий керівник: д.т.н., доцент Пасічник Роман Мирославович.

23 квітня 2021 року у Харківському національному університеті радіоелектроніки відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Дипломом ІІІ ступеня відзначено роботу студента ФКІТ ЗУНУ Турченка Віктора Володимировича на тему: «IoT-Модульна система GROWBOXз використанням AR». Науковий керівник: кандидат технічних наук, старший викладач кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління Осолінський Олександр Романович.

Вітаємо молодих науковців та їхніх керівників і бажаємо міцного здоров’я, креативних ідей та нових наукових звершень!

Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності: 126 «Інформаційні системи та технології».26 квітня 2021 року на базі кафедри комп’ютерної інженерії та системного програмування Хмельницького національного університету було проведено підсумкову науково-технічну конференцію за результатами II-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності: 126 «Інформаційні системи та технології».

Всього на конкурс було подано 88 робіт з 45 закладів вищої освіти.У фінал пройшли 23 роботи.

Вітаємо Олега Мельничука – студента 1-шого магістерського курсу групи Кім-11 та його керівника  - д.т.н. із спеціальності – системи та засоби штучного інтелекту,  професора  Олега Березького із зайнятим 2-гим місцем у конкурсі. Робота виконана в рамках госпдоговірної теми «Методи машинного навчання для кластеризації та класифікації зображень ауто- та ксеногенних тканин». Керівник Березький О. М. (2020 р.) № держреєстрації  0120U103514 ” в рамках роботи наукової групи кафедри комп’ютерної інженерії “Прикладні системи штучного інтелекту”

Вручення сертифікатів про проходження дуальної освіти

Останнім часом в університетах багатьох розвинених країн світу активно впроваджується дуальна модель вищої освіти.

Спираючись на такі прогресивні тенденції та згідно навчальних планів на кафедрі комп’ютерної інженерії факультету інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету класичного типу (м.Тернопіль) спільно з компанією Percona (м. Львів) були проведені заняття з дуальної освіти.

Лектором даної програми був інженер-програміст Скоморохов Андрій Леонідович.

Лекційні заняття складались із 20-ти занять з курсу Python,  які відрізнялись своєю інформативністю та практичною цінністю та для забезпечення віддаленого доступу завантажувались на відеохостинг YouTube.

Студенти схвально висловилися про  проведений тренініг з дуальної освіти. За результатами проведеного тренінгу студенти  отримали сертифікати.

Урочисте вручення сертифікатів відбулось 25 березня цього року.

SoftServe запрошує на зустріч !!!

SoftServe запрошує на зустріч !!!Міжнародна ІТ-компанія SoftServe, яка є однією із найбільших в ІТ-сфері України та за кордоном! Вона має офіси у більш ніж 40 містах по всьому світу. Зараз SoftServe запрошує на відділену роботу, тому є можливість Вам працювати в глобальній компанії з колективом в 9000 працівників з Тернополя. 25.03.2021 р. о 15:00 організовується зустріч ФКІТ із SoftServe! Приєднуйся на онлайн-зустріч з SoftServe, щоб дізнатися про можливості навчання та кар'єри, а також щоб отримати трохи інсайдерської інформації про особливості компанії.

Посилання на зустріч буде згенероване одразу після реєстрації:

Віртуальна екскурсія навчальним корпусом №6

Плануєш вступати на факультет комп’ютерних інформаційних технологій ЗУНУ? Пропонуємо віртуальну можливість прогулятися коридорами начального корпусу №6 (вул. Чехова, 8, м. Тернопіль), ознайомитися з аудиторіями, їх оснащенням та на мить відчути себе студентом вже сьогодні.