7 грудня 2004р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.813.01 в Державному науково-дослідному інституті інформаційної інфраструктури у м. Львові, відбувся успішний захист дисертації Коваля Василя на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю: 05.13.23 – системи та засоби штучного інтелекту.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор Саченко Анатолій Олексійович,, Тернопільська академія народного господарства МОН України, директор інституту комп’ютерних інформаційних технологій, завідувач кафедри інформаційно-обчислювальних систем та управління
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор Ткаченко Роман Олексійович, Національний університет "Львівська політехніка" МОН України, професор кафедри автоматизованих систем управління; кандидат технічних наук Полівцев Сергій Олександрович, Донецький державний інститут проблем штучного інтелекту МОН і НАН України, начальник відділу робототехнічних систем .

Наші кафедри