З 11.11.2003 по 14.11.2003 директор інституту професор Анатолій Саченко, доцент кафедри ІОСУ Володимир Турченко та інженер цієї кафедри Сергій Ганжа приймали участь у ІІІ міжнародній конференції по нейронним мережам та штучному інтелекту (ІІІ-rd International Conference of Neural Networks and Artifical Intelligence ICNNAI 2003) (м.Мінськ, республіка Білорусь), де представили доповіді “Remote Sensing of Vegetation Using Modular Neural Networks”, “Parallel Training of Integration Historical Data Neural Networ З 11.11.2003 по 14.11.2003 директор інституту професор Анатолій Саченко, доцент кафедри ІОСУ Володимир Турченко та інженер цієї кафедри Сергій Ганжа приймали участь у ІІІ міжнародній конференції по нейронним мережам та штучному інтелекту (ІІІ-rd International Conference of Neural Networks and Artifical Intelligence ICNNAI 2003) (м.Мінськ, республіка Білорусь), де представили доповіді “Remote Sensing of Vegetation Using Modular Neural Networks”, “Parallel Training of Integration Historical Data Neural Networks on High - Performance Cluster System”.

Наші кафедри