Новини з танету для редагування

7 грудня 2004р. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.813.01 в Державному науково-дослідному інституті інформаційної інфраструктури у м. Львові, відбувся успішний захист дисертації Коваля Василя на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю: 05.13.23 – системи та засоби штучного інтелекту.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор Саченко Анатолій Олексійович,, Тернопільська академія народного господарства МОН України, директо

Опубліковано тези доповіді викладача кафедри інформаційно-обчислювальних систем та управління Віцентія В. М. “Improvement of Human-Machine Interaction with Applications to Information Retrieval System”, Proceedings of the First International IEEE Symposium on Intelligent Systems, 10 – 12 September 2002, Varna, Bulgaria, p. 363 – 368.

Опубліковано тези доповіді доцента кафедри інформаційно-обчислювальних систем та управління Турченка В. О., проф. Саченка А. О., викладачів Кочана В. В. та Коваля В. С. «Advanced Sensor Data Integration Using Neutral Network” // Proceedings of the 28th Annual International Conference on Industrial Electronics, Control and Instrumentation. IECON – 02, v. Sevilla (Spain) v. 2002, Vol.3, p. 1876 – 1880.

Більше статей...

Наші кафедри