Урочисте вручення дипломів магістрам ФКІТ

28 січня 2021 року у ЗУНУ відбулося урочисте вручення дипломів магістрам – випускникам факультету комп’ютерних інформаційних технологій. Незабутнє  свято зібрало нашу дружню факультетську родину.

Привітати випускників прийшли  декан, завідувачі кафедр, адміністрація факультету, батьки і друзі студентів.

Вручення дипломів - важлива подія для нашого факультету, та й для університету загалом, адже це і підбиття підсумків роботи викладачів і  студентів,  і  мить прощання із студентами, які вирушають у доросле життя.

До всіх присутніх звернувся декан факультету ФКІТ, доктор технічних наук, професор Микола Дивак, який  привітав випускників із святом. «Нехай вам щастить у світі обраної вами професії, нехай збуваються всі ваші мрії і життєві плани. Прославляйте рідний університет і факультет хорошими здобутками   і гідними справами. Не зупиняйтесь на досягнутому!».

Це свято унікальне ще й тим, що ми маємо перший випуск студентів-іноземців програми «Master’strainingprograminspeciality‘SoftwareEngineering”. Зі словами вітань до присутніх звернувся координатор цієї програми, кандидат технічних наук Юрій Маслияк.

Особливо зворушливо прозвучали слова вдячності усьому викладацькому колективу  та адміністрації факультету від випускників і старост груп.

Теплі вітання, радість, хвилювання і позитивні емоції присутніх створювали незабутню атмосферу родинного свята.

Ще раз вітаємо наших випускників із святом! Пам’ятайте свій рідний факультет і університет,в стінах якого ви провели кращі роки студентського життя. Зичимо всім нових досягнень у подальшому житті, здійснення мрій та реалізації  всіх амбітних планів.

У добру путь, дорогі наші випускники!!!

Хочеться висловити щиру подяку, викладачам та випускникам, які у непростий період, який пов’язаний із обмеженнями, зумовленими пандемією covid-19 відвідали Наше свято.

Урочисте вручення дипломів магістрам ФКІТУрочисте вручення дипломів магістрам ФКІТУрочисте вручення дипломів магістрам ФКІТУрочисте вручення дипломів магістрам ФКІТ

На сайті 148 гостей та один учасник

Наші кафедри