Відбудеться презентація проектів слухачів зимових ІТ-шкіл

До уваги слухачів зимових ІТ-шкіл!

Факультету комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету інформує!

Майже три місяці тому Ви виявили бажання навчатися в ІТ-школах, організованих на факультеті за підтримки провідних ІТ-компаній міста Тернополя.

Під час навчання Ви здобули нові знання, цікавий досвід, знайшли нових друзів, а головне, - мали змогу зрозуміти та усвідомити роль та необхідність інформаційних технологій у сучасному світі.

За результатами навчання Ви розробили цікаві проекти, що дозволило втілити на практиці отримані знання. Кожен з Вас тепер є претендентом на отримання гранту, якщо саме Ваш проект виявиться найкращим.

Повідомляємо, що 5 квітня 2019 року з 12.00 до 18.00 год. в ауд. 6203 за адресою м. Тернопіль, вул. Чехова, 8 (навч. корпус №6) відбудеться фінальний конкурс серед слухачів зимових шкіл. В результаті проведення заходу буде обрано два найкращі наукові проекти, автори яких отримають гранти у розмірі 1200 Євро, та здобудуть можливість здійснити закордонну поїздку у Чехію.

За кошти гранту, переможці зможуть презентувати свої розробки під час участі у роботі 9th International Conference on ADVANCED COMPUTER INFORMATION TECHNOLOGIES, що відбудеться 6-7 червня у Південно Чеському Університеті в м. Чеське Будейовіце (Ceske Budejovice, CZECH REPUBLIC).

Наші кафедри