Запрошуємо учнівську молодь взяти участь у І Західноукраїнському форумі «ІТ-перспектива»24 листопада 2018 року о 10.00 год. розпочнеться І Західноукраїнський форум «ІТ-перспектива», до участі у якому запрошується учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл. Організатори заходу – факультет комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ та Тернопільський ІТ Кластер.

Метою форуму є популяризація сучасних інформаційних технологій; стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді у галузі інформаційних технологій; створення умов для навчання за ІТ-спеціальностями з паралельним працевлаштуванням в ІТ-компанії.

Посилання на форму реєстрації (реєстрація для участі в форумі обов'язкова): https://goo.gl/forms/9UutSXsFmchhDcDG3

У програмі зустрічі передбачено:

• презентація ІТ-компаній;
  • досвід підготовки ІТ-спеціалістів на факультеті комп’ютерних інформаційних технологій спільно з ІТ-компаніями;
  • презентація зимових ІТ-шкіл факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ (у рамках презентації здійснюватиметься набір учнів з метою виконання проектів з грантовою підтримкою 2400 євро).

Детальну інформацію про захід можна дізнатися за телефоном (0352) 52-46-43 або написавши на електронну адресу

Форум організовується за підтримки Тернопільської міської ради, Тернопільської обласної державної адміністрації, Асоціації фахівців комп’ютерних інформаційних технологій, Організаторів IEEE 9th International Conference on Advanced Computer Information Technologies.

Наші кафедри