Філософська олімпіада

15.05.2019 відбулась Філософська олімпіада присвячена пам’яті Мирослава Поповича, серед студентів I курсу факультету комп’ютерних інформаційних технологій під керівництвом кандитата філософських наук, доцента кафедри філософії та політології Гнасевич Надії Володимирівни.

За підсумками олімпіади були нагородженні дипломами:
За I місце в олімпіаді був нагороджений Мельниченко Олександр, з темою: Можливість синтезу чистого знання поза вимірним контекстом за Кантом, група КІ-11 II місце виборов Ковалець Андрій, з темою: Соціально-філософський аналіз інформаційної безпеки в сучасному українському суспільстві, група ІПЗ-11.
Також дипломами за III місце нагородили Помазову Нінель,з темою: Духовні цінності сучасної студентської молоді в умовах глобалізованого світу, та Слободяна Віталія, Толерантність в сучасних інформаційних війнах, cтуденти групи ІПЗ-11.

Філософська олімпіада

Також цікаві та грунтовні доповіді підготували:
• Рудич Михайло, студент гр. КІ-11, Філософські аспекти сприйняття штучного інтелекту
• Возьний Олег__ФКІТ, ІПЗ-11, Філософія серця і любові у творчості Г. Сковороди.
• Колачник Ростислав__ФКІТ, ІПЗ-11, Вплив засобів масової інформації на формування громадської думки.
• Варчук Дмитро__ФКІТ, ІПЗ-11, Вплив інформаційних технологій на духовну сферу суспільства.
• Брезніцкий Микола__ФКІТ, ІПЗ-11, Соціально-філософський аналіз ролі кібербезпеки в українському суспільстві.
• Стецевич Вікторія__ФКІТ, ІПЗ-11, Етичні аспекти філософії техніки.
• Глинський Борис__ФКІТ, ІПЗ-11, Соціально-філософський аналіз впливу соцмереж на ціннісні орієнтації молоді.
• Турчин Олег__ ФКІТ, ІПЗ-11, Вплив революції гідності на формування національної самосвідомості молоді в українському суспільстві.
• Штогрин Максим__ ФКІТ,ІПЗ-11, Трактування любові в історико-філософському контексті.
• Мазурик Софія__ФКІТ, СА-11, Чи справді філософія це наука?
• Предик Христина __ФКІТ, СА-11, Проблематика філософії у релігійному житті