Зустріч з абітурієнтами-технічного коледжу ТНТУ

24 жовтня 2018 року команда з профорієнтаційної роботи кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем у складі доц. к.т.н. Пітуха І.Р., та к.т.н, старшого викладача Гуменного П.В. відвідала технічний коледж ТНТУ. На зустрічі були присутні студенти 4 курсу коледжу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» та «Телекомунікації та радіотехніка».. Розмовляючи з присутніми, викладачі кафедри Спеціалізованих комп’ютерних систем роз'яснили перспективи спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та поєднання спеціальності та виробничої сфери для підготовки висококваліфікованих працівників ІТ сфери. Доцент Пітух І.Р. зазначив, що більшість старшокурсників та випускників спеціальності спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» знаходять собі високооплачувану роботу за фахом, що означає перспективність професії. Студенти коледжу запитували у старшого викладача кафедри к.т.н. П.В. Гуменного про деталі вступної кампанії, обсяг державного замовлення та про профільні вступні випробування для вступу на 2 або 3 курс спеціальності, також запитували профільні вступні випробування потрібно здавати для спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

На сайті 72 гостей та один учасник