Акредитаційна експертиза спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» на факультеті комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ

Протягом 16-18 квітня 2018 року у Тернопільському національному економічному університеті проводилася первинна акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Інженерія програмного забезпечення» зі спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Підготовку фахівців за цією спеціальністю здійснює кафедра комп’ютерних наук, яку очолює к.т.н., доцент Пукас Андрій Васильович.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №425-л від 5 квітня 2018 року для проведення первинної акредитаційної експертизи утворено відповідну експертну комісію у складі: Нікітченко Микола Степанович, доктор фізико-математичних наук, професор, професор кафедри теорії та технології програмування Київського національного університету імені Тараса Шевченка (голова комісії) та Майданюк Володимир Павлович, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри програмного забезпечення Вінницького національного технічного університету.

Для студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» проведено контрольний зріз знань, шляхом написання комплексних контрольних робіт, та засвідчено, що якісні характеристики підготовки бакалаврів відповідають Державним вимогам до акредитації.

У рамках роботи комісії відбулося робоче засідання кафедри комп’ютерних наук, на якому експерти висловили свої думки стосовно результатів первинної акредитаційної експертизи та побажання щодо вдосконалення й підвищення якості освітнього процесу. Зокрема, відзначили високий рівень організації навчального процесу, високу якість наукової роботи як викладачів, так і студентів, а також підтвердили відповідність кадрового, навчально-методичного, матеріально-технічного та інформаційногозабезпечення освітньо-професійної програми «Інженерія програмного забезпечення» у ТНЕУ Ліцензійним умовам провадження освітньої діяльності закладів освіти та Державним вимогам до акредитації.