Урочисте вручення дипломів

6 березня 2018 року - у житті факультету інформаційних та комп’ютерних технологій відбулося урочисте вручення дипломів магістрам. Саме в цей день професорсько-викладацький колектив «благословив» у самостійне професійне життя своїх вихованців, котрі востаннє переступили поріг нашої Аlma-Mater як студенти, і вперше - як дипломовані фахівці.

Розділити радість свята із випускниками прийшли , друзі, викладачі, наставники та гості. Привітали та вручили дипломи випускникам декан факультету Дивак Микола Петрович та перший декан факультету Саченко Анатолій Олексійович. Щирі та напутні слова побажань почули випускники і від заступника декана з виховної роботи факультету Гончар Людмили Іванівної. Студенти молодших курсів також приєдналися до всіх побажань та продемонстрували невеличкий концерт. Загалом цього року дипломи державного зразка отримали 179 випускники денної та заочної форми навчання, 25 із них - з відзнакою.

Шановні випускники, щасливого Вам старту у Вашій кар’єрі, вагомих досягнень та нових перемог на життєвому шляху!

Урочисте вручення дипломівУрочисте вручення дипломівУрочисте вручення дипломівУрочисте вручення дипломівУрочисте вручення дипломівУрочисте вручення дипломів