1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Відбулася 14 Міжнародна конференція “Advanced Trends in Radioelectronics, Telecommunications and Computer Engineering (TCSET’2018)”

Відбулася 14 Міжнародна конференція “Advanced Trends in Radioelectronics, Telecommunications and Computer Engineering (TCSET’2018)”

Упродовж 20-24 лютого 2018 року в смт Славське Львівської області відбулася 14 Міжнародна конференція «Advanced Trends in Radioelectronics, Telecommunications and Computer Engineering (TCSET)». Головна мета конференції – представлення нових результатів досліджень, нових тенденцій у науці і техніці, обмін науковими ідеями.

Матеріали наукових доповідей конференції індексуються наукометричними базами Scopus та WebofScience.

Участь у заході взяли представники професорсько-викладацького колективу кафедр комп’ютерних наук, комп’ютерної інженерії, інформаційно-обчислювальних систем та управління, спеціалізованих комп’ютерних систем та кібербезпеки факультету комп’ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету.

Науковці нашого університету представили 10 доповідей під час секційних засідань, а також у програму пленарної сесії було включено доповідь “Static Interval Model of Air Pollution by Motor Vehicles and Its Identification Method” (доповідач – професор М.П. Дивак).

Своїми враженнями від конференції ділиться д.т.н., професор, декан ФКІТ М.П. Дивак: «Відзначу, що популярність конференції TCSET, яка проводиться що два роки, зростає. Цьогоріч на конференцію було подано 433 доповіді. На етапі рецензування близько 40% робіт було відхилено, а обов'язковою умовою для розміщення праць у IEEEXplore DigitalLibraryбуло представлення результатів досліджень авторами у процесі роботи конференції. Жодної заочної участі не допускалося.

Радію, що представництво нашого факультету на цьому науковому заході було таким чисельним і вже котрий рік підряд молоді науковці, здобувачі та аспіранти факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ мають чергову нагоду заявити про себе в науковому світі, набратися досвіду отримати конструктивні зауваження та мотивацію для досягнення нових результатів. Зазначу, що презентовані доповіді характеризують результати досліджень, виконаних у рамках держбюджетних та господарських науково-дослідних проектів кафедр факультету, що сприяє формуванню наукового іміджу ТНЕУ серед дослідників у галузі комп’ютерних інформаційних технологій.»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі