1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

IT-компанія JSSolutions повідомляє про розвиток компанії під новим брендом Apiko

IT-компанія JSSolutions повідомляє про розвиток компанії під новим брендом Apiko

Вінстон Черчілль стверджував, що вдосконалюватися – значить мінятися, а бути досконалим – означає змінюватися часто. Початок нового року - чи не найкращий час для змін, постановки нових цілей та побудови амбітних планів. Так, компанія JSSolutions з радістю повідомляє про зміну свого бренду.

Компанія JSSolutions стає Apiko. В Новий Рік - з новими цілями та до нових висот! Причиною ребрендингу є мета вийти на новий рівень розвитку компанії, досягнути нових цілей та створити нові можливості для нашої команди. Для того, щоб говорити про майбутні трансформації компанії, давайте заглянемо в минуле.

Історія нашої компанії почалася у 2014 році в Тернополі, коли два брати Микола та Йосип Стрілецькі зібрали невелике коло однодумців, які захоплювалися JavaScript розробкою. Звідси й пішла назва нашої компанії - JSSolutuions. Ми надавали якісну експертизу в розробці рішень для стартапів, залучали нових клієнтів, які розвивалися разом з нами. За ці три роки ми:
 1. Розширили технічну експертизу - почали розробляти веб- та мобільні рішення (Meteor.js, React.js, Experss.js, React Native).
 2. Збільшили команду - зараз працює 45 спеціалістів у таких напрямках:
 • веб-розробка,
 • iOS i Android розробка,
 • QA,
 • відділ маркетингу
Наші основні локації - Тернопіль, Івано-Франківськ, Київ.
 1. Допомогли нашим клієнтам утвердитися на ринку, знайти свою стартегію блакитного океану, залучити нові інвестиції та вийти на нові ринки.
Сьогодні ми націлюємося на масштабні висоти.
Тепер, з оновленим брендом, Apiko, ми виходимо на новий рівень розвитку - ми не тільки надаємо відмінну технічну експертизу, а й допомагаємо нашим партнерам створити унікальні та успішні бізнес рішення.  
 
Чому саме Apiko? Ця назва походить від латинського слова “apikes”, що означає “вершини” та символізує прагнення до висот, постійний розвиток та вдосконалення.
 
Основний фокус нашої компанії - розробка персоналізованих онлайн B2B, B2C, C2C веб- та мобільних маркетплейсів; від їхньої ідеї до повної реалізації готових рішень.
 
Apiko радо запрошує до своєї команди талановитих та проактивних студентів, які хочуть розвиватися разом із нашою компанією та приймати нові виклики.
 
Переваги для працівників та потенційних кандидатів:
 • Можливість працювати з сучасними технологіями, такими як Meteor.js, React.js, Express.js, React Native, GraphQL + опановувати нові;
 • Робота над цікавими та різноманітними проектами;
 • Приймати активну участь в розробці продуктів, бути частиною self-management команди;
 • Можливість працювати віддалено;
 • Членство в спільноті TernopilJS
Більше інформації на сайті: https://apiko.com/
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі