Професії майбутнього: кібербезпека

Професії майбутнього: кібербезпекаУ рамках підготовки студентів за спеціальністю «Кібербезпека» доцент кафедри інформаційно-обчислювальних систем і управління, д.т.н. Яцків В.В. прийняв участь у роботі Всеукраїнської конференції  «Професії майбутнього: кібербезпека», що відбулася 23 березня на базі Інституту Комп’ютерних інформаційних технологій Національного авіаційного університету, м.Київ.

Голова підкомісії 125 «Кібербезпека» науково-методичної комісії з інформаційних технологій, автоматизації та телекомунікацій, проф. Юдін О.К. проінформував присутніх про хід розробки та затвердження стандарту вищої освіти за спеціальністю «Кібербезпека».

На заході також обговорювалися питання розвитку галузі кібербезпеки, можливості для студентів з працевлаштування та розвитку кар’єри, вимоги майбутніх роботодавців до спеціалістів з кібербезпеки та питання міжнародної сертифікації.

Нагадуємо, що вже цього року 60 випускників шкіл зможуть розпочати навчання в ТНЕУ за новою спеціальністю «Кібербезпека».

Професії майбутнього: кібербезпека

Справа на фотографії завідувач кафедри комп’ютеризованих систем захисту інформації Національного авіаційного університету, д.т.н., професор Корнієнко Б. Я.