1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

“Теоретичні основи та апаратні засоби підвищення продуктивності роботи безпровідних сенсорних мереж”, ІОСУ-09-2017«Б»

“Теоретичні основи та апаратні засоби підвищення продуктивності роботи безпровідних сенсорних мереж”, ІОСУ-09-2017«Б»

Науково-дослідна робота виконується згідно з наказами Міністерства освіти і науки України №198 та №199 від 10.02.2017 р.
Керівник: д.т.н., доцент Яцків Василь Васильович
Тернін: 01.01.2017 р. – 31.12.2018 р.
 
Метою проекту є: Метою проекту єрозробка методів і засобів обробки та передачі даних в безпровідних сенсорних мережах (БСМ), спрямованих на підвищення надійності і продуктивності їх роботи та розширення функціональних можливостей.
У межах реалізації мети проекту планується отримати нові результати у галузі завадозахищеного кодування даних в безпровідних сенсорних мереж.  Отримані результати матимуть високу інвестиційну привабливість завдяки розширенню функціональних можливостей безпровідних сенсорних мереж за рахунок підвищеної надійності передачі даних.
Очікувані наукові та науково-технічні результати:
Проектом передбачається отримати такі технічні результати:
 • новий метод формування корегуючих кодів системи залишкових класів;
 • новий методвиправлення багатократних помилок на основі модулярних корегуючих кодів;
 • метод пошуку модулів для реалізації корегуючих кодів системи залишкових класів;
 • новий метод передачі даних в безпровідних сенсорних мережах на основі адаптивної схеми контролю помилок та модулярних корегуючих кодів;
 • удосконалені методи стиснення даних з низькою обчислювальною складністю алгоритмів кодування та стійкі до спотворення даних в процесі передачі;
 • реалізація на програмованих логічних інтегральних схемах реконфігурованого спеціалізованого процесора завадостійкого кодування даних на основі модулярних корегуючих кодів;
 • опис алгоритмів стиснення даних на мові Verilog та реалізація на ПЛІС пристроїв обробки даних в безпровідних сенсорних мережах;
 • математичне, алгоритмічне, програмне забезпечення та технічні засоби розробленої безпровідної сенсорної мережі системи моніторингу.
Окремі наукові результати, отримані в процесі реалізації проекту, матимуть важливе значення, зокрема у сфері завадостійкого кодування та передавання даних – це метод формування корегуючих кодів системи залишкових класів,  в галузі безпровідних мереж – адаптивний метод передавання даних на основі модулярних корегуючих кодів.
Результати розробки, зокрема отримані методи, моделі, способи та програмне забезпечення буде використано у навчальному процесі ТНЕУ при підготовці бакалаврів та магістрів, а також докторів філософії.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі