1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

КАФЕДРА КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ВІТАЄ

Кафедра комп’ютерної інженерії вітає студента 4 курсу спеціальності "комп’ютерні системи та мережі" Боднара Андрія Руслановича з зайнятим 2 місцем у особистому заліку у ІІ туру Всеукраїнської олімпіади за напрямом «Комп’ютерна інженерія» що відбулась на базі Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського 14-18 березня 2016 р.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.2015 р. “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році” у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського на базі кафедри «Комп’ютерних та інформаційних систем» 14-18 березня 2016 р. проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом “Комп’ютерна інженерія” для спеціальності “Комп’ютерні системи та мережі”.

Олімпіада з цього напрямку проводилась в КрНУ другий рік поспіль, в якій прийняли участь представники 12 вищих навчальних закладів України, що здійснюють підготовку за даною та спорідненими спеціальностями, у кількості 45 студентів. Захід пройшов за підтримки ІТ-компаній міста GridinSoft LLC, ТОВ «Сетілайт», Onlinico, сервісного центру "Gadgets" та ТОВ НВП «Аксон» на базі кафедри комп’ютерних та інформаційних систем КрНУ.

КАФЕДРА КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ВІТАЄ КАФЕДРА КОМП’ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ВІТАЄ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 103 гостей та відсутні користувачі