Науковий семінар

Шановні колеги!

12 січня  (вівторок) о 13.00 - науковий семінар.
Будуть представлені наступні доповіді:

1. Доповідь здобувача кафедри комп’ютерних наук Падлецької Наталії Ігорівни на тему «Математичне та програмне забезпечення системи виявлення зворотного гортанного нерва», науковий керівник д.т.н., професор Дивак М.П.

2. Доповідь здобувача наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 01.05.03 «математичне та програмне забезпечення обчислювальних машин і систем» Національного університету «Львівська політехніка» Яковини Віталія Степановича на тему «Методи та засоби аналізу надійності функціонування програмного забезпечення з урахуванням етапів життєвого циклу», науковий керівник д.т.н., професор Федасюк Д.В.

3. Доповідь здобувача кафедри комп’ютерних наук Савки Надії Ярославівни на тему «Інтервальні моделі з радіально-базисними функціями в задачі виявлення зворотного гортанного нерва», науковий керівник д.т.н., професор Дивак М.П.